Klubová karta LAVIJO a ZDRAVIJO

Zakúpením klubovej karty LAVIJO a ZDRAVIJO získate DOPRAVU ZADARMO PO CELÝ ROK a až 150 KLUBOVÝCH BODOV len pre členov klubu od nás ako odmenu. Vďaka klubovej karte si užijete vaše ďalšie nákupy našich produktov ešte výhodnejšie a budete sa tešiť z množstva výhod, ktoré máme pre vás pripravené.

€15
Dostupnosť: Skladom
Kód: 984
Klubová karta LAVIJO a ZDRAVIJO
62 klubova karta zdravijo lavijo
Tip

Podrobný popis

VITAJTE V KLUBE LAVIJO A ZDRAVIJO! VAŠA KLUBOVÁ KARTA JE PLNÁ OKAMŽITÝCH VÝHOD A ZLIAV!

Zakúpením klubovej karty LAVIJO A ZDRAVIJO získate DOPRAVU ZADARMO PO CELÝ ROK a  150 KLUBOVÝCH BODOV len pre členov klubu od nás ako odmenu. Navyše OSOBNÝ DARČEK ZADARMO od nás ako odmenu za vašu dôveru. Kartu môžete pohodlne využívať na nákup produktov v eshope LAVIJO, ako aj v našom partnerskom eshope WWW.ZDRAVIJO.SK, v ktorom nájdete Kvalitné produkty ZDRAVIJO pre váš zdravší život. V jednej klubovej karte tak získate hneď až dve karty!

BENEFITY PRE MAJITEĽOV KLUBOVEJ KARTY

Doprava pre členov klubu ZADARMO PO CELÝ ROK!

  • S členstvom v našom klube získavate poštovné a balné na 1 rok úplne zadarmo! Počet Vašich objednávok je neobmedzený počas celého roka.

Zbierajte body a získajte HODNOTNÉ DARČEKY!

  • Za každé 1 EURO nákupu získate až 10 klubových bodov. Hodnotné darčeky čakajú na každého už po nazbieraní 500 klubových bodov!

Narodeninové a meninové ZĽAVY AŽ DO 50 %!

  • Uveďte nám dátum svojho narodenia a menín
    a získate zľavu až 50 % na všetky objednávky uskutočnené v týchto výnimočných dňoch.

Chcete ušetriť ešte viac? ZAVOLAJTE NÁM UŽ DNES!

  • Len keď nám zavoláte na našu bezplatnú linku dostanete od nás ešte lepšie ceny! Ušetríte ešte viac pri vašich nákupoch!

BEZPLATNÁ INOLINKA SR: 0800 611 711  
BEZPLATNÁ INFOLINKA ČR: 810 771 772